LULE PALMA SHITET109 SE GJAT DIMRIT SHKOJM NE CH

Shitet nga: Beg Rushiti Dje 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR   149 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
SHUM E BUKUR SHITET SEPSE SHKOJM JGAT DIMRIT JASHT SHTETIT
Per info 045222545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim