Garnitura Italiane

Shitet nga: Osman Grabovci 18 Korr 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Tri fotelje njē dysh si dhe një tresh me mbulesa tavolinē dhe tepihi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim