Tavolin dhe komod

Shitet nga: ... 18 Korr 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet tavolina dhe komoda per tv.
Te interesuarit te kontaktojn ne TEL: 044396161
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim