Bejme Dizajne me ngjyra ne mure

Shitet nga: arlind 13 Korr 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Bejm dizajnin si ne foto ne mure brenda ne dhoma eshte direkt me ngjyr ne mure me e qendrushme se tapetat dhe me emir per sy , 3 Euro eshte metra katror , per me shum kontaktoni ne nr e telit 046 187 857 ose ne viber +37756187857 gjitha te mirat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim