SHITEN Regall plus dy Kauq Shum Tmirë

Shitet nga: Gjilan Sot 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 29 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Ne shitje Regali shum praktik dhe dy kauqat qe 1 vitë ju kan ndru sungjeri federat dhe shtofi kan kushtu 150 ev riparimi . Të dytë shtrihen për fjetje dhe jan shum te rahatshem me fjet dhe per qendrim ditor. Tel +38344375385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim