8 Karrike per zyre, kurse ...

Shitet nga: Ermir 29 Qer 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ne komplet jan 8 karrika, jan ne gjendje shum te mire dhe nuk jane gati fare te perdorura dhe shum te rahatshme.Telefononi per qmim dhe me shum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim