Inventar Per Kuzhina dhe Restaurante

Shitet nga: Aferdita Raqipi 19 Maj 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 4 tavolina te drunit me 16 karrika ne gjendje shum te mire.2tavolina me te vogla me 8 karrika te perdorura vetem 2muaj ne gjendje te mire.Aparat i Pomfritit i cilesise se larte i pa perdorur asnjeher ne gjendje Te shkelqyer.Aparat per Prerjen e Kaqkavallit/Proshutes i ri i perdorur shum pak ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim