INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tradita 18 Qer 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika Tradita tek ne do xheni xhithqka per lokalin,restaurantin apo shtepin tuaj nga druri dhe metali nxhyra dhe dimenzione sipas kerkeses viber +383 49 886 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim