Karrika dhe tavolina me qera

Shitet nga: Rexhep 28 Maj 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jap me qera karrika,tavolina per dasma,ahengje,kanagjegje,koncerte, panaire ,ndeja,si dhe raste te ndryshme familjare.Kapaciteti 250 persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim