prodhojm tavolina karrige dhe separe

Shitet nga: ZDRUKTHTARIA KOSOVA 07 Korr 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME CILESI TE LART ME DIMENZIONE TE NDEYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS TRANSPORTI GRATIS NE TER KOSOVEN PER ME SHUM INFORMATA NA KONTAKTONI NE 044 857 313 OSE NE VIBER +383 44 857 313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim