Separe 150 euro Viber +38345806223

Shitet nga: adi 14 Korr 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolina separe karrika viber+38345806223
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim