Shes tavolin buke

Shitet nga: Jetmir 26 Maj 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin buke me 6 karrika dhe komod per tv te perdorura por te ruajtura per ma shum info viber +37745573386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim