Shiten invertari Urgjent

Shitet nga: Roni 23 Qer 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 59 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kam 4 tavolina rrumbullkta dhe 2 tjera ulta dhe 5 karrika per shang tavolinat me karrika komplet jan mirpres blres serioz viber +38649104389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim