super zbritje karrika separe vetem 160euro

Shitet nga: adi Dje 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim