Tavolin per kuzhin

Shitet nga: Benni 15 Qer 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina pa karrige ne gjendje shum tmir nuk esht perdorur
Dimensionet 1.50x0.86 cm
Qmimi 75 euro
Kontaktoni ne ket nr +38345668401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim