Tavolin per verand

Shitet nga: andi 24 Maj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 29 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e verandes me 6 karriga, osht shume rujtne, nuk ka as 1 vjet qe e kom ble, ama mduhet me shit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim