Tavolin

Shitet nga: Afrim 21 Qer 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina ne gjendje te mire dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim