Tavolina

Shitet nga: Sejdi 07 Qer 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Per info dhe qmim ju lutem telefononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim