Tavoline e bukes

Shitet nga: Nexhat Syla 26 Qer 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e bukes per 6 persona e ardhur nga zvicrra ( pa karrika)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim