Tavoline

Shitet nga: Arben 16 Qer 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinë me 6 karrike
Cmimi sipas marrëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim