Tavoline

Shitet nga: donika 17 Qer 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline dhe akuariaum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim