Tend (qader) oborri 3x3metra

Shitet nga: Doni 02 Korr 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tenda shum e pershtatshme per oborre dhe ballkone kunder diellit dhe shiut . Ka gjatsi diagonale 3-3 metra ngjyra e pelhures e bardh dhe shtylla metalike . Eshte bler ne jysk kosova 220 euro e perdorur vetem dy jav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim