Tryes e bukes

Shitet nga: Blerim 01 Korr 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryez e bukes me 6 karrika . Në gjendje shume te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim