Tryezë në formë të akuariumit

Shitet nga: Zyhrije 17 Qer 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryeza është në formë të akuariumit mund të mbushet me ujë, ka vend për montim të ndriqimit brenda në akuarium.Është në gjëndje të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim