DYER TE LABI ME MONTIM 80€ +38345327459

Shitet nga: labinot 16 Sht 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me modele e ngjyra te ndryshme ju mirpresum
tel.044945648
049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim