Ndërtim i shtëpive - YLLI COMPANY - Gjilan

Shitet nga: YLLI COMPANY 12 Sht 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Ingjinieria, arkitektura dhe interieri janë të gjitha falas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim