Dritare plastike

Shitet nga: ... Sot 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dritarja nga plastika aluplast e profilit 8cm me dimensine 0.95cm x 2.32cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim