Dyer te blindume shiten ndrrohen

Shitet nga: Dyer Sot 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten ndrrohen Dyert e blindume Te bardha dhe Te Kafta Te Reja Pa perdor me dimenzione (130x205) (150x205) i kemi 10 copa i shesim Edhe Komplet bejn Edhe per shtepia vikendica
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim