Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EDI COMPANY Sot 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber)
Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.
Moderne dhe te qendrueshme.
Montim profesional dhe i shpejte.

Laminat gjerman
Me ngjyra qe pershtaten me dyer dhe orjendit e brendshme.

Montimi dhe transporti kryhet nga ne.

Kontaktoni:
+38349626758(viber)
049626758. 049342271. 0441839439
Na kerkoni ne facebook dhe instagram.
fb: Edi Comapny. Insta: edicompany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim