Dyer te Dhomave

Shitet nga: driton 14 Gush 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyrt jane nga Sllovenia dhe jane te perdorura
Dyert jane :12 copa
Dimenzionet korniza jane 28 cm
3 copa jane 80 cm Krahu deres
9 copa jane 90 cm
7 copa jane krahu i djathte
5 copa jane te krahut te majte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim