Shiten Dyer/Dritare Te Plastikes e Te Blinduara

Shitet nga: Tali1 Dje 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Firma :Tali1
Numri kontaktues :044 274 398
Viber :+377 44 923 716
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim