shitet dritarja e plastikes

Shitet nga: Sokol 14 Gush 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
plastikes, plastik, pvc, dritare
me roletne te mbrendeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim