Shemshira

Shitet nga: Naimi Dje 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten me shumic dhe pakic shemshira(buxus) 3 ,4 dhe 5 vjeqar,qmimet (2,3 DHE 5 EURO PER COP) si dhe ofrojm mbjelljen e tyre ne shtepin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim