DHOMA GJUMI VETEM ME POROSI !!!

Shitet nga: Mobileria Florenti Sot 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Mobileria jone bene prodhimin e mobijleve te ndryshme si:Kuzhina,Dhoma te fjetjes(per te rritur dhe femij),Komodina te ndryshme,Paradhoma,Tavolina etj.Projketet behen ne menyre profesionale ne 3D.Zgjedhja mbetet te ju .Per me shum na kontaktoni ne numrin 044-178-503 ose 045273954 po ashtu bejme kompozim me veture
Viber:+38344178503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim