Dhoma per femije vetem me nje porosi !!

Shitet nga: florent 18 Gush 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm dhoma te fjetjes per femij dhe te rritur modele te ndryshme si dhe interier te ndryshem per shtepin tuaj
po ashtu bejme kompenzim me veture

Viber:+37744178503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim