Dhome fjetje

Shitet nga: gezim 23 Korr 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

252 EUR   280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma eshte pak e perdorur dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim