Krevat për fëmijë + Jogu pa përdorë

Shitet nga: Kastriot 04 Gush 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet krevati për fëmijë i blerë 640 Euro i prodhuar në Turqi, nuk është i Kinës me jog pa përdorur ende në qese. Është blerë dhe kurr nuk është përdorur vetëm se ka qenë në dhomë. Ka digitron, lidhet në rrymë dhe ka butonat me iu dhez dritat përpara, bën zhurmën si veturë.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim