Krevat per fjetje

Shitet nga: Musa 13 Gush 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 46 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Jane pak te perdorur vetem ne sezonen e veres pasi jetojm jasht vendit, Jane 3 shtrata te medhenje dhe 2 te vegjel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim