krevet per fëmijë

Shitet nga: enver Sot 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shesim krevet për fëmije me formë auto.
Krevetët janë kreativ dhe të punuara mirë.
Mund të na gjeni në në gjilan më saktësisht
Në kl e 4_tërt gjilan ferizaj .
tel viber +38344479767.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim