krevet per femije

Shitet nga: enver Sot 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
prodhojme dhe shesim krevet per femije.
gjindemi ne gjilan, me saktesisht km i 4_tert
gjilan ferizaj ,f.sh livoq i ulte.
tel viber:+38344479767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim