mobilje me porosi

Shitet nga: florent Sot 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
punojm mobilje me porosi ku perfshihen:Kuzhina,
dhomat e gjumit per te rritur ,per femije,komodina per tv,paradhoma,sete te banjove,etj.se dhe bejme kompenzim me veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim