Shes kauqat

Shitet nga: Butrint 28 Korr 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 2 kauqa.Jane ne gjendje te mire dhe shtrihen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim