Shiten krevatet

Shitet nga: Musa 14 Gush 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 46 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shesim 3 krevat te medhenj dhe 2 te vegjel pak te perdorur pasi jetojm jasht shteti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim