Garnitura

Shitet nga: Mustaf Dje 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet Garnitura lekure e bardhe...
dmth 3-2 dhe dy fotele
per me shume info kontakto ne tel: 045 279 163
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim