Kanape elektrike fotele nga Zvicra

Shitet nga: Afrim Sot 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR   190 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Kanape dhe fotele elektrike nga zvicra eshte shume e pershtatshme per pozita te ndryshme qe rregullohet me an ta butonit te vendosur ne vet fotelen
Kanapeja eshte lekur oregjinale dhe shume e ruajtur pa gervishje dhe demtime te dukshme
Munde te ndahet veq e veq apo edhe te behet bashk dyshe
Vendoset ne pozita te deshirushme per ni relaksim komod.
Qmimi i volitshem per nji kanape te ketij lloji
Per me teper info ne tel. +38345540058 dhe viber.whatsAp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim