Shitet Garnitura

Shitet nga: Mustaf Dje 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garnitura 3-2 dhe fotele (3-shi shtrihet)

Per me shume info kontakto ne: 044 461 237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim