Trepezari

Shitet nga: driton 14 Gush 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Trepezaria eshte komplet Dru bung dhe eshte prodhim slloven dhe pak e perdorur e ka mundesin edhe me u zgjat dhe i ka 6 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim