Tepi e lesht per dhom gjumi

Shitet nga: shitet Dje 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Hali lesht per dhom gjumi 2 copa te ardhura nga Norvegjia +383-49-133356 155me 90cm transporti gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim