Radiator pe rShtepi

Shitet nga: driton 14 Gush 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Radiatort jane ne gjendje shum te mire dhe bejne per montim
16 copa
dimenzioni 160 cm, 120 cm, 80 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim