Butrint

Shitet nga: Butrint 22 Korr 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Butrint
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim